Downtown Suites Yerevan
Downtown Suites Yerevan հյուրանոցը տեղակայված է հենց Երևանի սրտում, Ամիրյան 4 հասցեում, ոչ հեռու այնպիսի հայտնի վայրերից, ինչպիսիք են Երևանի կոնյակի գործարան, Երևանի պետական ​​համալսարանը և մի շարք հայտի տեսարժան վայրեր։ Հյուրանոցն առաջարկում է անվճար Wi-Fi ծառայություն և ունի նաև մասնավոր ավտոկայանատեղի, որը տրամադրում է տարածքներ լրացուցիչ վճարի դիմաց։ Հյուրանոցի համարները հագեցած են բոլոր անհրաժեշտ հարմարություններով։ Սա սիրված վայր է ոչ միայն զբոսաշրջիկների, այլ նաև հենց երևանցիների համար։
Downtown Suites Yerevan հյուրանոցի ինտերիերում օգտագործվել են Կերամա Մարացցիի կերամիկական սալիկների և կերամոգրանիտի, ''Риальто'', ''Монте Тиберио'', ''Акация'', ''Про Стоун'', ''Гренель'', ''Урбан'', ''Город на воде'' և մի շարք այլ հավաքածուներ, ինչպես նաև ընկերության կողմից ներկայացվող սանիտարական կերամիկան։
Կերամոգրանիտե սալիկների ''Риальто'' հավաքածուն ստեղծված է բնական մարմարի իմիտացիայով։ Թվային տպագրության ժամանակակից տեխնոլոգիաների կիրառմամբ ընկերությանը հաջողվել է բոլոր մանրուքներով վերարտադրել այս բնական նյութի գույնն ու ֆակտուրան։ Դեռևս հին ժամանակներից մարմարը գրավել է իր գեղեցկությամբ և ամրությամբ։ Ցանկացած ինտերիեր, որի ձևավորման համար օգտագործվում է մարմար, պարզապես հիասքանչ տեսք է ստանում։ Downtown Suites Yerevan հյուրանոցի ինտերիերն այդ թվում։
Կերամիկական սալիկների ''Город на воде'' հավաքածուն հիանալի լուծում է ցանկացած ինտերիերի համար։ Հավաքածուի կիրառմամբ կարելի է ստեղծել անհատական ոճով ժամանակակից ինտերիեր։ Հավաքածուն ունի գեղեցիկ պատկերներով դեկորներ, իսկ անփայլ մակերևույթով հատակը ունի հակասայթաքման բարձր աստիճան։ Շնորհիվ այս առանձնահատկությունների, Downtown Suites Yerevan հյուրանոցի ինտերիերը նույնպես հիանալի տեսք է ստացել հավաքածուի կիրառմամբ։
Իսկ կերամոգրանիտե սալիկների ''Акация'' հավաքածուն արտացոլում է համանուն փայտի պատկերն ու կառուցվածքը։ Հավաքածուի սալիկներն ունեն անփայլ, փոքր ինչ կառուցվածքային մակերևույթ։ Հենց այդպես է ընդգծվում թանկարժեք այս փայտի յուրահատկությունը Downtown Suites Yerevan հյուրանոցի ինտերիերում։

Downtown Suites Yerevan
Hotel Downtown Suites Yerevan is located in the heart of Yerevan, at Amiryan Street 4, not far from famous places such as Yerevan Brandy Factory, Yerevan State University and a number of places of interest. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. The hotel rooms are equipped with all the necessary amenities. This is a favorite place not only for tourists, but also for the people of Yerevan.
In the interior of Downtown Suites Yerevan ''Rialto'', ''Monte Tiberio'', ''Acacia'', ''Pro Stone'', ''Grenelle'', ''Urban'', "City on the water" and other collections of ceramic tiles and porcelain tile as well as the sanitary ware of Kerama Marazzi were used.
"Rialto" collection of ceramic tiles is created by imitation of natural marble. Using modern technologies of digital printing, the company has managed to reproduce the color and texture of this natural material in every detail. Since ancient times marble has captivated with its beauty and durability. Every interior looks wonderful when decorated with marble. The interior of Downtown Suites Yerevan as well.
The collection of ceramic tiles "City on the water" is a great solution for any interior. Using the collection, you can create a modern interior in an individual style. It has decoration with beautiful images and the porcelain tile with a matte surface has a high anti-slip grade. Thanks to these features, the interior of Downtown Suites Yerevan also looks great with the use of the collection.
The collection of porcelain tiles ''Acacia'' reflects the image and the structure of the homonymous wood. The tiles of the collection have a matte, slightly structural surface. This is how the uniqueness of this precious wood is emphasized in the interior of Downtown Suites Yerevan